Nabídka:

Počasí:

  • Počasí zítra
  • Počasí pozítří

Počítadlo:

  • Počítadlo

Odkazy:

www.windguru.cz

www.modelbazar.cz

www.sam78.cz

www.rcmania.cz

www.kolmanl.info

www.lomcovak.cz

lmk.vsetin.org

fil.7x.cz

www.flyingisgreat.com

www.speaker.cz

Favorit A3:

27.3.2009
 Jako malý kluk jsem tento model měl, postavil mi jej otec, ale od té doby uplnulo již mnoho let. Kdysi se ovšem dala koupit i stavebnice, kterou vyráběl podnik Modela, ale v současnosti je téměř nemožné ji sehnat.

 Naštěstí díky ochotnému modeláři El prezidentovi, který mi za symbolickou cenu poslal již postavený kousek dobírkou. Po rozbalení krabice jsem zjistil, že křídlo je bohužel zlomené v místě ucha, ach ta pošta... Ale dalo se to opravit. Model byl pěkně a čistě postaven, jen byl nastříkán okrovou nitrobarvou. Odstranil jsem tedy potah z křídla a Vop. Kostru opatrně přebrousil. Trup jsem rozebral na jednotlivé díly a odbrousil jemně barvu pryč. Ovšem, abych nepoškodil plastové díly použil jsem místo smirku líh a hadřík. Líbí se mi v originál šedé a dřevěné víc. Sop je postavena nová.

Plánky: JPG a DWG

Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google

19.9.2017
 Konečně jsem se dostal k nalepení obtisků. Obtiskové papíry prodává firma Aeroteam Vsetín a jsou ve formátu A4.

Popis obrázku pro google

Jsou verze čiré a s bílým podkladem. Na laserové tiskárně si na tento papír natisknu nápisy a pak je obstřihnu. Po odmočení ve vodní lázni přesunu obtisk opatrně na křídlo a je hotovo.

Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google
Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google

1.7.2018 Konečně jsem se dostal k záletu Favorita, zatím jen taková ochutnávka, nebylo moc času. Letový projev je stabilní, éro letí docela rychle. Kluz je... no takový jaký je:-)

Videa:

Popis obrázku pro google
© Copyright 2007 – 2018. Zdeněk Kopeček. Všechna práva vyhrazena.