Nabídka:

Počasí:

  • Počasí zítra
  • Počasí pozítří

Počítadlo:

  • Počítadlo

Odkazy:

www.windguru.cz

www.modelbazar.cz

www.sam78.cz

www.rcmania.cz

www.kolmanl.info

www.lomcovak.cz

lmk.vsetin.org

fil.7x.cz

www.flyingisgreat.com

www.speaker.cz

Aika Co2(Vipa model):

07.2023
 Zase jedna stavebnice je doma. Tentokráte od firmy Vipamodel. Jmenuje se Aika a je to volňásek na motor CO2. Je to jednoduchý eroplánek z balsy, potažený tenkým papírem. Na bazaru se mi podařilo sehnat dvě krabice, jednu s hotovým potaženým modelem a druhou se 2 slepenými modely v kotře. Ovšem ty kostry byly polámané, žebra poničené... Ale podařilo se mi je opravit.

Modely byly dodávané v krabicích nejspíš ve dvojím provedení - slepené a nepotažené kostry křídel - křídla neměla přilepené uši, slepený trup bez nalepené směrovky, lože pro výškovku a bez baldachýnu pro křídlo. Také bez nalapeného lože pro motor.

Druhé provedení bylo - slepený a potažený model, křídla neměla přilepené uši. Trup neměl přilepený baldachýn pro křídlo, směrovku a lože motoru.

V krabicích byla dodávána veškerá potřebná bižuterie pro sestavení modelu, jako poutací guma, silonový vlasec, vyseknuté díly z překlížky, bambusové kolíčky atd + stavební plán.

Plánky: JPG

Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google
Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google
© Copyright 2007 – 2023. Zdeněk Kopeček. Všechna práva vyhrazena.