Nabídka:

Počasí:

  • Počasí zítra
  • Počasí pozítří

Počítadlo:

  • Počítadlo

Odkazy:

www.windguru.cz

www.modelbazar.cz

www.sam78.cz

www.rcmania.cz

www.kolmanl.info

www.lomcovak.cz

lmk.vsetin.org

fil.7x.cz

www.flyingisgreat.com

www.speaker.cz

Aerosport:

12.12.2012
 Dalším kouskem do sbírky je Aerosport od fy Igra. Je to gumáček a co si pamatuju, tak mi létal kdysi v dětství parádně. Je sice trošku malý, ale o to je hezčí. Stavebnice je kompletní kolega mi jej na inzerát prodal za 300kč. Potahový papír ale asi zvolím jiný, než originál, ten má na sobě malé flíčky. Jedná se o celobalsové éro, tak hurá do stavby :-).

5.1.2013
 Kostra je slepena. Jako lepidlo jasem použil Kanagom. Potaženo je nakonec original potahem ze stavebnice. Je to velice lehký vláknitý papír, přilakován je na kostru napínacím lakem. Plexi folie kabiny je přilepena La lepidlem. Váha éra i s gumou je 24g.
Váhal jsem, jak barevně udělat povrch na Aerosportovi a nakonec jsem dal na syna a krom žluté dal i modrou. Není to ůplně podle obrázku z obalu stavebnice, ale Pavlík je spokojen. Vždyť jej dostal na vánoce! A ikdyž vydržel stavět jen u výškovky, nevadí. Mám ještě jednu stavebnici do zálohy. Teď už jen hurá někam na travnatý plácek.

22.7.2013
 Konečně jsme se dostali se synem k záletu Aerosporta, vlastně jsme jen natočili svazek a model vypustili. Létá opravdu nádherně. Jediné mínus jsou blízké stromy, na které jsem musel vylézt, abych gumáčka sundal. :-)

Plánky: JPG

Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google
Popis obrázku pro google

 Barevná úprava je hotova...

Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google

 Tak a teď se může syn Pavlík pochlubit jak to lítá...

Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google

Videa:

Popis obrázku pro google

17.6.2018
 Pro snazší natáčení svazku jsem vyrobil stojan, do kterého se éro připevní a nemusí se držet. V trupu letadla je místo kolíku trubička, tou se provleče ve stojanu drát a éro je připevněno. Pro podepření trupu je použito sklopné rameno s molitanem.

Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google

Videa:

Popis obrázku pro google
© Copyright 2007 – 2011. Zdeněk Kopeček. Všechna práva vyhrazena.