Nabídka:

Počasí:

  • Počasí zítra
  • Počasí pozítří

Počítadlo:

  • Počítadlo

Odkazy:

www.windguru.cz

www.modelbazar.cz

www.sam78.cz

www.rcmania.cz

www.kolmanl.info

www.lomcovak.cz

lmk.vsetin.org

fil.7x.cz

www.flyingisgreat.com

www.speaker.cz

Buggy Slim dart 4WD 1/10 (Reely)

 (26.12.2015)

Tak a je doma. Hračka, nebo ne, pěkně si člověk procvičí reflexy, když zrovna není chuť na létání, nebo jdeme s rodinkou na procházku :-). A protože se na závodění (ZATÍM) se synem nechystáme, a Rc byggy jsme doma ještě neměli, volba padla na desetinu Slim dart. Tak nějak mě zaujala otevřená konstrukce z trubek a plechu. Samozřejmě se tím pádem strašně vše zašpiní, špatně se to pak čistí atd... Ale syn je spokojen a já taky, servis je samozřejmě na mě.:-)

A protože je potřeba se o svátcích provětrat i venku, vyrazili jsme se synem Pavlíkem otestovat stroje jaksepatří. Vybrali jsme si pěknou bikrosovou trať v Hranicích na Moravě. První zajížďku jsem samozřejmě provedl na asfaltu a hlíně u nás ve ValMezu a jak člověk jezdí déle, začíná mu pomalu výkon stejnosměrné 540-tky nestačit. Nicméně pružnost buggy a rychlost cca 35km/h je pro neznalého jako jsem byl já a snad i pro Pavlíka na začátek zajímavá.

Jako pohon jsem koupil do každé buggy raději silnější 5000mAh lipol 2S, aby jsme si trošičku pojezdili a nešli hned domů s vybitou baterií. Nakonec zkusila ovládání dcera Janička a s úsměvem i manželka Lenka, ikdyž Lence šlo ovládání znatelně lépe.

Délka: ...........400mm
Šířka: ...........240mm
Výška: ...........140mm
Váha: ............cca 1,5kg
Rychlost..........cca 35km/h, ovládané: ........zatáčení/jízda dopředu a dozadu

Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google
Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google
Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google
Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google

Videa:

Popis obrázku pro google Popis obrázku pro google
Popis obrázku pro google


© Copyright 2007 – 2011. Zdeněk Kopeček. Všechna práva vyhrazena.